Kontakt

STS-BERG SP. Z O.O.
UL. JANA PAWŁA II 26
33-300 NOWY SĄCZ
TEL. +48 18 440 04 92
TEL. +48 18 443 99 37
FAX +48 18 440 04 94
BIURO@STSBERG.PL

Napisz do nas

Imię, nazwisko:

Telefon:

E-mail:*

Treść:

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez STS BERG Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Sączu (33-300), przy ul. Jana Pawła II 26, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w „INFORMACJA PRAWNA W SPRAWIE PRZEPISÓW ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 tzw. RODO. STS BERG Sp. z o.o.
Zobacz naszą polityka prywatności


* - pola obowiązkowe

Czy wiesz, że...

Efekt jest widoczny tylko w czasie oświetlania powłoki światłem o energii wyższej niż określone minimum. Efekt może być niewidoczny w przypadku oświetlenia światłem ze zwykłych żarówek lub innych źródeł światła o niskiej zawartości krótszych fal.
Charakteryzuje się świeceniem powłoki po jej uprzednim naświetleniu promieniowaniem świetlnym. Intensywność, czas świecenia i trwałość tego efektu zależy od wielu czynników i z reguły maleje z czasem.
ma zastosowanie we wnętrzach budynków. W przypadku potrzeb aplikacji na elementach użytkowanych na zewnątrz konieczna jest analiza narażeń, czasem testy, ewentualnie tylko korekta technologii lub cyklu lakierniczego.
efekt powierzchni specjalnej stali o podwyższonej odporności na warunki atmosferyczne. Charakterystyczny kolor produktów korozji na jej powierzchni zależy od składu stali, warunków korozyjnych i czasu narażenia.